Asayiş, Güncel

Kayıp üniversite öğrencisi ölü bulundu

Kayseri’de 13 gündür kayıp olarak aranan üniversite öğrencisi Ahmet Enes Tekin’in cansız bedenine ulaşıldı. Tekin’in kaybolduğu gün öğrenci işlerine gidiyorum diyerek annesinin yanından ayrıldığı öğrenildi.
Kayseri’de 13 gün önce kendisinden haber alamadıkları Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi 5. Sınıf öğrencisi Ahmet Enes Tekin için ailesi kayıp ilanı vermişti. Yaklaşık 2 hafta süren çalışma sonrasında kayıp olarak aranan olan Ahmet Enes Tekin’in cansız bedeni bulundu.
AFAD ve gönüllü arama kurtarma ekipleri tarafından başlatılan çalışmalar neticesinde Tekin’in cansız bedeni Talas Derevenk Viyadüğü yakınlarında bulundu.
KAYIP GENÇ EVDEN ÖĞRENCİ İŞLERİNE GİDİYORUM DİYE AYRILMIŞ
Tekin’in babasının verdiği ifadede ise; Tekin’in annesi ile birlikte Fakülte hastanesine gittiklerini ve annesine öğrenci işleri için gitmesi gerektiğini söyleyerek yanından ayrıldığını belirtti. Baba Tekin, annesinin oğlunu aradığını ancak ulaşamadığını da söyleyerek, hayatını kaybeden Tekin’in herhangi bir psikolojik sıkıntısı ve ailevi sorunlar olmadığını dile getirdi. Kötü alışkanlıkları da olmadığını bildiren baba Tekin, oğlunun bir an evvel bulunması için kayıp ilanı vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir