Asayiş, Güncel

15 yaşındaki genç tüfekle vuruldu

Zümrüt Mahallesi’nde müstakil bir evde meydana gelen olayda Ş.Ö. isimli şahıs yabancı uyruklu M.A.(15)’yı silahla yaralayarak kaçtı.

Olay saat 17.15’de Kocasinan İlçesi Zümrüt Mahallesi Çamdüzü Sokakta bulunan müstakil bir evde meydana geldi. Aynı evde bulunan Ş.Ö. ile yabancı uyruklu M.N.A. arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Ş.Ö. av tüfeği ile M.N.A.’yı yaralayarak kaçtı. Ağır yaralanan 15 yaşındaki yabancı uyruklu M.N.A. ambulans ile Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis ekipleri olayın şüphelisi Ş.Ö.‘yü yakalamak için çalışma başlattı.
[6/12 19:14] +90 553 662 04 21: 7 aracın lastiklerini kesen şüpheli yakalandı

KAYSERİ (1HA) – Kayseri’de 7 aracın lastiklerini keserek kayıplara karışan şüpheli şahıs, Kocasinan İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliğince kamera görüntülerinden tespit edildi. Tespit edilen şahıs polis ekiplerinin çalışması doğrultusunda yakalandı.

Kayseri’de polis ekipleri kentin huzur ve güvenliğinin sağlanması için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Kocasinan İlçesi Mimarsinan Mahallesi’nde 7 aracın lastiklerini keserek kayıplara karışan şüpheli şahıs, Kocasinan İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliğince kamera görüntülerinden tespit edildi. Tespit edilen şahıs polis ekiplerinin çalışması doğrultusunda yakalandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir