Güncel, Politika

Milletvekili Çopuroğlu: “Doğalgazımız, 170 kilometre mesafeden karaya ulaştırılarak hizmete sunuluyor”

‘Nöbetçi Vekil’ Uygulaması kapsamında konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, “Her konuya muhalif olan bir kesim ısrarla doğalgazı çıkarma konusunda ‘olsa olsa Rusya’dan hediye gelmiştir’ tarzında konuşuyordu. Rusya’dan geldiğini iddia ettikleri doğalgaz, 20 Nisandan bu yana 170 kilometre mesafeden karaya ulaştırılarak vatandaşın hizmetine sunuluyor” dedi.
Adalet ve Kalkınma Partisi Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, ‘Nöbetçi Vekil’ Uygulaması kapsamında AK Parti Kayseri İl Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenledi.
Toplantıda konuşan Vekil Çopuroğlu, “Her konuya muhalif olan bir kesim ısrarla doğalgazı çıkarma konusunda ‘olsa olsa Rusya’dan hediye gelmiştir’ tarzında konuşuyordu. Rusya’dan geldiğini iddia ettikleri doğalgaz, 20 Nisandan bu yana 170 kilometre mesafeden karaya ulaştırılarak vatandaşın hizmetine sunuluyor. Aynı durum petrol çıkarmaya ve otomobil üretmeye başlandığı zamanda da yaşandı. Aynı bilinen sloganlarla bu faaliyetlere muhalefet oldular. TOGG’un CEO’su tarafından fabrika gezdirilince ve trafikte 20 bin TOGG’un seyahat ettiğini gördüklerinde tahmin ediyoruz ki artık inanmışlardır” dedi.

Milletvekili Çopuroğlu: “Havalimanı ve Millet Bahçesi’nin açılışına Cumhurbaşkanımızın katılmasını bekliyoruz”
‘Nöbetçi Vekil’ Uygulaması kapsamında konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, yeni havalimanının 1 buçuk milyar liraya ve millet bahçesinin de aynı şekilde 1 buçuk milyar liraya mâl edildiğini, kurdele kesimi için gün sayıldığını ifade ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kayseri ziyaretinde açılışların yapılacağını söyledi.
Adalet ve Kalkınma Partisi Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, ‘Nöbetçi Vekil’ Uygulaması kapsamında AK Parti Kayseri İl Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenledi.
Toplantıda konuşan Vekil Çopuroğlu, Kayseri’deki projelerin hayata geçirilmeye başlandığını ifade ederek, “Yeni havalimanımız 1 buçuk milyar liraya mâl edildi ve kurdelesinin kesimine gün sayıyor. İşler neredeyse tamamlanmış ve yolcu almaya hazır durumda. İnşallah Cumhurbaşkanımızın Kayseri ziyaretlerinde, 1 buçuk milyara mal edilen havalimanımız ve aynı şekilde 1 buçuk milyara mal edilen millet bahçemizin açılışı gerçekleştirilecek” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir