Güncel, Politika

BÜYÜKKILIÇ’A COŞKULU KARŞILAMA

Ankara’da 2024 Yılı Mahalli İdari Seçimleri için düzenlenen AK Parti 2. Aday Tanıtım Programı’nda Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan mevcut belediye başkanı Memduh Büyükkılıç, beraberindeki protokolle AK Parti il teşkilatını ziyaret etti. Geçmiş dönemde yapılmış olan çalışmalar için bütün Büyükşehir ve ilçe belediyelerindeki çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Başkan Büyükkılıç, “Bugüne kadar desteğini esirgemeyen hemşehrilerimize teşekkürlerimizi yineliyorum. Bugüne kadar hiç kimseyi ayrıştırmadık, oy veren veya vermeyen bütün vatandaşlarımızı bağrımıza bastığımız gibi bu seçimde de vatandaşlarımız bizleri yine bağrına basacaktır” dedi.
AK Parti, 2024 Yılı Mahalli İdari Seçimleri için Ankara’da düzenlediği 2. Aday Tanıtım Programı’nda mevcut Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yeniden Büyükşehir adayı gösterilmesi sonrası AK Parti Kayseri İl Başkanlığı’nı TBMM Millî Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Ayşe Böhürler, Şaban Çopuroğlu, Bayar Özsoy’la birlikte ziyaret etti. Başkan Büyükkılıç ve beraberindeki protokol, il/ilçe teşkilatı ve gençlik kolları tarafından tezahüratlar eşliğinde karşılandı.
Başkan Büyükkılıç’ı geçmiş hizmetlerinden ötürü tebrik eden Vekil Hulusi Akar, Başkan Büyükkılıç adına yerel seçimlerde destek istedi. Ayrıca Türkiye Yüzyılı hedeflerinde Cumhur İttifakı olarak ilerlemeye devam edeceklerini de yineledi.
2023 Genel Seçimleri’nde ciddi başarılar elde edildiğini ve yeni bir maratona girildiğini ifade eden Vekil Hulusi Akar, seçim sonuçları ne olursa olsun daima vatandaşın haklı olduğunu dile getirerek “Az oy alındıysa demek ki yanlış veya eksik bir şeyler yapıldı. Dolayısıyla vatandaşın teveccühünü kazanmak için bütün kapıları çalmak, bütün gönüllere girmek çok önemlidir. ‘Nasıl olsa kazandık’ gibi bir söylem olamaz, her zaman en iyisi için çalışacağız” dedi.
Geçmiş dönemde yapılmış olan çalışmalar için bütün Büyükşehir ve ilçe belediyelerindeki çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Başkan Büyükkılıç, “Bugüne kadar desteğini esirgemeyen hemşehrilerimize teşekkürlerimizi yineliyorum. Bugüne kadar hiç kimseyi ayrıştırmadık, oy veren veya vermeyen bütün vatandaşlarımızı bağrımıza bastığımız gibi bu seçimde de vatandaşlarımız bizleri yine bağrına basacaktır. Hiçbir parti, görüş ayrımı yapmadan hizmet belediyeciliği anlayışı içerisinde 16 ilçe belediyemizle birlikte devam edeceğimize inanıyoruz. İnşallah birlik beraberlik anlayışı içerisinde bu süreci yöneteceğimizi umuyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir