Güncel, Kültür & Sanat

ÖZDOĞAN’DAN ÇOCUKLARA TATİL HEDİYESİ

Hacılar Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen, Renkli Tebeşir Sanat Merkezi tarafından hazırlanan “Burnunu Kaybeden Palyaço” adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ın öğrencilere ara tatil hediyesi olarak verdiği tiyatro etkinlikleri büyük ilgi görmeye devam ediyor. Renkli Tebeşir Sanat Merkezi’nin hazırladığı ve Hacılar Şehit Polis Ahmet Cihan Kilci Kültür Merkezi’nde sahnelenen tiyatro gösterilerini izleyen çocuklar, keyifli ve mutlu anlar yaşıyor.

Yönetmenliğini İbrahim Altuntaş’ın üstlendiği “Burnunu Kaybeden Palyaço” adlı tiyatro oyununu çocuklarla birlikte izleyen Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, “Çocuklarımız mutlu, ailelerimiz mutlu, tabii ki biz de çok mutluyuz. ‘Burnunu Kaybeden Palyaço Çocuk Tiyatro’umuzda oyunlarla, şarkılarla bu hafta yine çok eğlendik. Ama kaçırdık diye sakın üzülmeyin. Haftaya yine keyifli bir etkinlikte buluşuyoruz. Bizi takip etmeye devam edin.” ifadelerini kullandı.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ın öğrencilere ara tatil hediyesi olarak verdiği tiyatro etkinlikleri kapsamında, 3 Şubat 2024 Cumartesi günü “Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler” oyunu sahnelenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir