Güncel, Politika

Büyükkılıç’tan, 14 yeni proje

KTO’nun Ocak Ayı Meclis Toplantısı’nda Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, tarafından Kayseri’de yapılması planlanan 14 yeni proje tanıtıldı. Projeler ise; Kartal Kavşağı, Erkilet Tramvay Hattı, Seracılık Mükemmeliyet Merkezi, Akıllı Şehircilik Daire Başkanlığı, Gençlik Oyunları, OSB-Erenköy Bulvarı Yeni Yol, Deprem ve Afet Eğitim Merkezi, Lojistik Merkezi, Kurutma, Yakma Tesisi Yağmur Suyu Hasadı olarak tanıtıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, KTO’nun Ocak Ayı Meclis Toplantısı’na katılarak sanayici ve iş insanları ile bir araya geldi. Kayseri Ticaret Odası M. Rifat Hisarcıklıoğlu Toplantı Salonu’nda gerçekleşen KTO’nun Ocak Ayı Meclis Toplantısı’nda Kayseri’de yapılması planlanan 14 yeni projeyi açıklayan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Yatırım lideri kentimizde hizmetlere, yatırımlara ve projelere hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

Projeler ise; Kartal Kavşağı, Erkilet Tramvay Hattı, Seracılık Mükemmeliyet Merkezi, Akıllı Şehircilik Daire Başkanlığı, Gençlik Oyunları, OSB-Erenköy Bulvarı Yeni Yol, Deprem ve Afet Eğitim Merkezi, Lojistik Merkezi, Kurutma, Yakma Tesisi Yağmur Suyu Hasadı olarak tanıtıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir