Güncel, Politika

SP’nin Sarıoğlan Belediye Başkan Adayı değişti

Azim ve coşkuyla çalışmalarına devam edeceklerini ifade eden Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Nuri Ürkündaş; “Aynı azim ve aynı coşkuyla yine Sarıoğlan’ımızda belediye başkanlığını kazanma heyecanımızı artırarak sürdürüyoruz. Bu heyecanımızı bundan sonra da Fatma Yıldız başkanımızla sürdüreceğiz inşallah. Sarıoğlan’ımıza Kayseri’mize hayırlı uğurlu olsun diyoruz” dedi.

Saadet Partisi’nin Sarıoğlan Belediye Başkan Adayı Ali Osman Yıldız’ın başvurusu geçmiş dosyalarından dolayı İlçe Seçim Kurulundan kabul görmedi. Bunun üzerine Saadet Partisi İl Yönetimi Saadet Partisi Sarıoğlan Belediye Başkan Adaylığı için değişiklik yaparak Fatma Yıldızın ismini açıkladı.

Azim ve coşkuyla çalışmalarına devam edeceklerini ifade eden Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Nuri Ürkündaş, Saadet Partisi Kayseri İl Binasında yapmış olduğu basın açıklamasında; “ Seçim kuruluna yapılan itirazlar neticesinde Ali Osman Yıldız kardeşimizin adaylığı reddedildi şunu ifade etmek isterim ki bu engeller bizim önümüze set çekemez. Aynı azim ve aynı coşkuyla yine Sarıoğlan’ımızda belediye başkanlığını kazanma heyecanımızı artırarak sürdürüyoruz. Bu heyecanımızı bundan sonra da Fatma Yıldız başkanımızla sürdüreceğiz inşallah. Sarıoğlan’ımıza Kayseri’mize hayırlı uğurlu olsun diyoruz” dedi.

Sarıoğlan’ın sesi olacağını ifade eden Saadet Partisi Sarıoğlan Belediye Başkan Adayı Fatma Yıldız; “Sarıoğlan’a hizmet etmek yolunda Belediye Başkanlığına adaylığımı koydum. Sarıoğlanlıların sesi olmaya, Sarıoğlanlı kadınların sesi olmaya, Sarıoğlanlı gençlerin destekçisi olmaya geliyoruz. Biz önce ahlak ve maneviyat diyeceğiz. Biz her yaptığımız işte önce bu işin adaletli oluşuna, ahlaklı oluşuna bakacağız. Biz planlı programlı olacağız. Hemşerilerimize sunulacak hizmetlerin vaktinde eksik yerine getirilmesini sağlayacağız. Allah yardımcımız olsun Sarıoğlan’a bir yıldız olup parlayacağım” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir