Güncel, Turizm

Kayseri Turizm İşletmecileri Derneği Genel Kurulu gerçekleştirildi

Kayseri Turizm İşletmecileri Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı. Dernek üyelerinin yoğun katılımı gerçekleştirilen genel kurulda Mevcut Başkan Serdar Sarıçam yeniden Başkan seçildi.
Kayseri Turizm İşletmecileri Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı. Dernek üyelerini yoğun ilgi gösterdiği seçimde mevcut Başkan Serdar Sarıçam yeniden seçildi.
Genel Kurula Kayseri Kültür ve Turizm Müdürü Doç. Dr. Şükrü Dursun, Önceki Dönem Kültür ve Turizm Müdürü ve KAYTİD Kurucu Başkanı İsmet Taymuş, TÜRSAB Erciyes Bölge Temsil Başkanı Ali Emre Mart ile çok sayıda dernek üyesi katıldı.
Dernek Başkanı Serdar Sarıçam, göreve geldikleri günden itibaren önemli işler yaptıklarını belirterek, Kayseri’nin turizm şehri olma yolunda hızla ilerlediğini söyledi. İl Kültür ve Turizm Müdürü Şükrü Dursun’da yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini dile getirerek, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’in özellikle turizm alanında gayret gösterdiğini, Yeşilhisar Soğanlı’da yapılan işlerin önemli olduğunu söyledi.
Yapılan genel kurulun yeni yönetimi ise şu isimlerden oluştu; Serdar Sarıçam, Oluş Molu, Nilgün Domurcukgül, Mehmet Akçadağ, Habibullah Efendigil, Yusuf Kartal, İlker Koşer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir