Güncel, Politika

CHP’Lİ MURAT MOLU: İKTİDAR, SARIZ VE YAHYALI HALKINI BIKTIRMIŞ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Murat Molu, Sarız ve Yahyalı ilçelerindeki seçmenle buluştu. Sarız’da adeta gövde gösterisi yapan Molu’yu ilçe halkı bağrına bastı. Daha sonra Yahyalı’ya geçen Molu, burada da ilçe halkının, “Bıktık artık. Ak Parti’ye oy yok” sözleriyle karşılaştı.
CHP Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Murat Molu, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Sarız ilçesini ziyaret etti. Molu’ya ziyaretinde İl Başkanı Feyzullah Keskin, Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, Pınarbaşı Belediye Başkan Adayı Deniz Yağan, Sarız Belediye Başkan Adayı Ömer Faruk Eroğlu ile çok sayıda partilide eşlik etti.

SARIZLILAR YÜZLERCE ARAÇ KONVOYUYLA MURAT MOLU’YU KARŞILADI
Sarız’da yüzlerce aracın katılımıyla uzun bir konvoy ile karşılanan Murat Molu, ilçe merkezinde de seçmenin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sarız Halkı Murat Molu’ya, “İlçede oyumuzu Ömer Faruk Eroğlu’na, Büyükşehir’de de Murat Molu’ya vereceğiz. Bıktık artık bunların kandırmacı ve oyalamacı politikalarından. Hizmet yok söz çok. Bize söz değil icraat lazım” dediler.

YAHYALILAR MURAT MOLU’YU BAĞIRLARINA BASTI
CHP Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Murat Molu’nun bir sonraki uğrak yeri Yahyalı İlçesi oldu. Burada CHP Yahyalı Belediye Başkan Adayı Mehmet Acarbaş ile İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile partililer tarafından karşılanan Murat Molu esnafları, STK’ları ve seçmenleri ziyaret etti. Yahyalı seçmeni, “Bizi 2 dönemdir ilçemizi yöneten belediye başkanı maalesef bizlere 10 yıl kaybettirdi. İlçemizin doğal ve tarihi güzelliklerini turizme kazandırma sözüyle başkanlığı kazandı ama hiç turist gelmedi. Çünkü bir şey yapmadı. Bıktık artık bunların hizmetsizllğinden” dediler.

İNSANLARI KANDIRMAYA KİMSENİN HAKKI YOK!
CHP Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Murat Molu, ise her iki ilçedeki gözlemlerine dönük yaptığı açıklamada, “Sarız’da muhteşem bir atmosfer vardı. Sarız halkına binlerce kez teşekkür ediyorum. Onların bizlere olan umutlarını, inançlarını boşa çıkarmayacağız. Sarız nasıl ki 1 dönem önce partimizin sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla yönetiliyorduysa yine bizimle yönetilecek ve kazanan Sarız halkı olacak. Yahyalı’da buluştuğum her seçmen ‘Kurtarın bizi’ diyorlar. İktidar bunu çok düşünmeli ama düşünmeye de zamanları kalmadı. Çünkü insanlara çok umut verilmiş, çok boş laf söylenmiş. Bu insanları kandırmaya, umutlarını kırmaya kimsenin hakkı yok. Bu insanlar size inanmaktan ve güvenmekten başka bir şey yapmadı. Sarız, Yahyalı ve diğer bütün ilçelerimizdeki adaylarımıza olan güven ile yolumuzsa devam ediyoruz. 1 Nisan’da Kayserililer bambaşka bir güne uyanacaklar. Kazanan biz olacağız“ şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir