Güncel, Politika

Başkan Güleser mazbatasını aldı

Felahiye Belediye Başkanı seçilen Şeref Güleser, yerel seçimlerin ardından mazbatasını alarak yeni 5 yıl için görevine başladı. Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin Güleser’e tebrik dileklerinde bulunarak; “Kayseri İl Örgütü olarak bu tarihi ana tanıklık ettik. Felahiye Belediye Başkanımız Sayın Şeref Güleser’e başarılar dileriz. Felahiye’de her şey çok güzel olacak” dedi.

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’nde milletin iradesi ile Felahiye Belediye Başkanı seçilen Şeref Güleser, mazbatasını aldı. Felahiye Belediye Başkanı seçilen Şeref Güleser Kayseri Adliyesi Konferans Salonu’nda düzenlenen törende, mazbatasını teslim aldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin Güleser’e tebrik dileklerinde bulunarak; “Felahiye Belediyesi Başkanımız Sayın Şeref Güleser seçim kurulundan mazbatasını aldı. Kayseri İl Örgütü olarak bu tarihi ana tanıklık ettik. Felahiye Belediye Başkanımız Sayın Şeref Güleser’e başarılar dileriz. Felahiye’de her şey çok güzel olacak” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir