Güncel, Politika

Bakan Özhaseki: “Tek derdimiz bu ülkeye hizmet etmek”

İklim değişikliği gibi bir sıkıntı olduğunu belirterek, ısınmanın artması halinde gıda krizlerinin yaşanabileceğini ifade eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki; “Siz burada hizmet istiyorsanız, iki kardeşimin sağında solunda benim ellerini kaldırarak birlikte hizmet etmemize izin verin, imkân verin biz de sizlere hizmet edelim Allah’ın izniyle. İnşallah Pınarbaşı hizmet alsın. AK Partililer olarak, Milliyetçi Hareket Partililer olarak, belediye başkanlarımız olarak hizmet peşindeyiz. Tek derdimiz bu ülkeye hizmet etmek” dedi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Başkan Büyükkılıç ile birlikte ilçede görev yapan mahalle muhtarları ve kanaat önderleriyle de bir araya gelerek, istişare toplantısı gerçekleştirdi.Pınarbaşı Sosyal Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen, ilçede yapılan ve yapılacak olan yatırımların istişare edildiği toplantıda muhtarların talep ve istekleri de dinlendi.

İklim değişikliği gibi bir sıkıntı olduğunu belirterek, ısınmanın artması halinde gıda krizlerinin yaşanabileceğini ifade eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki; “Memduh Başkanıma, yaptığın hizmetleri bir sıralasan dedim. O kadar çok iş var ki burada yapılan. En son da terminalin temelini attınız. Allah, kazasız belasız bitirmeyi nasip etsin. İnşallah önümüzdeki dönemde sizler de uygun görürseniz, izin verirseniz iki Memduh birlikte el ele verirler, sizlere hizmet ederler. Birlikte rahmet var, ayrılıkta azap var. Siz burada hizmet istiyorsanız, iki kardeşimin sağında solunda benim ellerini kaldırarak birlikte hizmet etmemize izin verin, imkân verin biz de sizlere hizmet edelim Allah’ın izniyle. İnşallah Pınarbaşı hizmet alsın. AK Partililer olarak, Milliyetçi Hareket Partililer olarak, belediye başkanlarımız olarak hizmet peşindeyiz. Tek derdimiz bu ülkeye hizmet etmek” dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Pınarbaşı ilçesine hizmet etmeye devam edeceklerini vurgulayarak, “Biz buradayız, bakanımız burada, biz bu toprakların çocuklarıyız. İki Memduh el ele vereceğiz, gönül gönle vereceğiz, hizmet etmeye devam edeceğiz. Kayseri Büyükşehir Belediyesi, bütün birimleriyle, elemanlarıyla şuanda sahada, sizlerin hizmetkârı olmak bizler için ibadettir” diye konuştu.

Öte yandan Pınarbaşında Cumhur İttifakının desteklenmesi gerektiğini ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; “Sayın Genel Başkanımız TBMM’deki Grup Toplantısı’nda Pınarbaşı’mıza ayrı bir önem ayırarak, sizlere seslendi, merhum başbuğumuzun memleketi, ata toprağı olan Pınarbaşı’da MHP’nin boynunu bükük bırakmamanızı, bir yanda Pınarbaşı Belediyesi’nde Menduh Uzunluoğlu’nu Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde de Memduh Büyükkılıç’ı beraber çalıştıracak, güçlü bir nitelikte seçerek, burada hizmete devam etme arzumuzu iletmiş oldu. Bu çağrının sizler tarafından karşılıksız kalmayacağına inanıyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir