genel haber, Güncel

Kaymakamlar Kararnamesi yayımlandı: Kayseri’ye 3 yeni atama

Resmi Gazete’de yayımlanan Kaymakamlar kararnamesinde Erzurum Horasan Kaymakamı Ömer Tekeş, Kayseri Vali Yardımcılığına, Niğde Vali Yardımcısı Adnan Türkdamar Kayseri Vali Yardımcılığına, Hatay Vali Yardımcısı Yusuf Turan ise Develi Kaymakamlığına atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla 24 Ağustos gece yarısı Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararıyla görev yerlerinde değişim yapıldı. Kayseri’de 2 kaymakam ile 2 vali yardımcısının görev yeri, 1 kaymakamın ise görev ve görev yeri değişti.

Karara göre, Erzurum Horasan Kaymakamı Ömer Tekeş, Kayseri Vali Yardımcılığına, Niğde Vali Yardımcısı Adnan Türkdamar Kayseri Vali Yardımcılığına, Hatay Vali Yardımcısı Yusuf Turan ise Develi Kaymakamlığına atandı.

Develi Kaymakamı Mehmet Tunç, Ankara-Akyurt Kaymakamlığına, Pınarbaşı Kaymakamı İbrahim Gökmen, Erzurum-Otlu Kaymakamlığına ve Felahiye Kaymakamı Fatih Ayaz ise Diyarbakır Vali Yardımcılığı görevine getirildi. Kayseri Vali Yardımcısı Şemseddin Erkaya Mersin vali yardımcılığına, Kayseri vali yardımcısı Mehmet Sadık Tunç ise İzmir Vali yardımcılığına atandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir