genel haber, Güncel

Kayseri’de yılın ilk bebeğine Ceylin adı verildi

Kayseri’de yeni yılın ilk bebeği gözlerini açtı. Alkan ailesinin ikinci bebeği olan ve boyu 51 santim kilosu da 3 kilo 300 gram olarak doğan bebeğe Ceylin adı verildi. AK Parti Kayseri Milletvekili Sayın Bayar Özsoy yılın ilk bebeğini ve ailesini ziyaret ederek altın taktı.

Kayseri’de 2024 yılının ilk bebeği dünyaya gözlerini açtı. Kayseri Şehir Hastanesi Kadın Doğum Polikliniğinde normal doğumla saat 00.02’de 3 kilo 300 gram dünyaya gelen bebeğe Ceylin adı verildi. AK Parti Kayseri Milletvekili Sayın Bayar Özsoy yeni yılın ilk bebeğini ziyaret ederek altın taktı.

İkinci bebeklerini yeni yılda kucağa almanın heyecanını yaşadıklarını dile getiren Anne Kezban Alkan, “Yeni yılın yeni bebeği olduğu için çok heyecanlıyım. Bebeğimizin adı Ceylin. Yeni yılın herkese güzel şeyler getirmesini diliyorum. Yeni yılda doğması biraz sürpriz oldu bizim için. İsmine eşim karar verdi” ifadelerini kullandı.

‘İNŞALLAH HERKES BABA OLMA DUYGUSUNU YAŞAR’

Bebeğin yeni yılda doğan ilk bebek olmasından dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen Baba Oğuz Alkan, “Yeni yıla bebeğimizle girdiğimiz için çok mutluyuz. Herkese iyi yıllar diliyorum. İnşallah biran önce savaşlar biter. Dünyaya gözlerine açan bebeklerimiz sağlıkla büyür. İsrail’in bu zulmünün bir an önce bitmesini diliyorum. İnşallah herkes baba olma duygusunu yaşar” şeklinde konuştu.
Bebeğin sağlıklı ve normal doğumla dünyaya geldiğini belirten Kadın Doğum Uzmanı Operatör Dr. Arzu Karakaş Aydın, “Bebeğimiz Kayseri’de yeni yılın ilk bebeği. Bebeğimiz sağlıklı bir şekilde gününde 3 kilo 300 gram olarak doğdu” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir