genel haber, Güncel

KalDer Kayseri’ye İlk Kadın Başkan

İş ve yaşam kalitesini hayatın her alanında arttırmak misyonu ile faaliyetlerine devam eden KalDer’in Kayseri Şubesinin 3. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısını 8 Şubat 2024 tarihinde Kayseri Sanayi Odası Konferans Salonu’nda üyeleriyle bir araya gelerek başarıyla gerçekleştirdi. Genel Kurul, 

KalDer’in şeffaf, katılımcı ve demokratik yapısını yinelemiş, üyelerin aktif katılımıyla gerçekleşen bir organizasyon oldu. Toplantıda, yeni dönem için yönetim kurulu üyeleri seçildi ve KalDer Kayseri Şubesi’nin gelecekteki hedefleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Erkut İnşaat Genel Müdürü Erkut Korkmaz’dan bayrağı devralan KalDer Kayseri’nin ilk kadın başkanı Mukatech Elektronik San ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Kantarcı Kayaoğlu yeni dönem KalDer Kayseri Şubesi Başkanı olarak toplantıya katılan tüm üyelere teşekkürlerini ileterek, şubelerinin kalite odaklı çalışmalarına katkı sağlamak adına gösterdikleri ilgi ve destekten dolayı memnuniyetini ifade etti.

KalDer Kayseri, 2014-2021 yılları arasında temsilcilik olarak 2022 ve sonrasında şube olarak faaliyetlerini, misyonuna uyumlu şekilde yürütmektedir. Kayseri ve civarı illerde EFQM Yönetim Modeli ve Toplam Kalite Yönetimi konusunda bilinçlendirme çalışmalarına devam etmektedir. KalDer gönüllüleri ve paydaşları ile Kayseri yerelinde faydalı projeler yapmış ve yapmaya devam etmektedir. İş dünyasına, öğrencilere, yeni mezunlara, kurum ve kuruluşlara, KalDer gönüllüsü olan herkese gerekli network ve sosyal ağları sağlamaya devam etmektedir.

Kayseri yerelinde fark yaratmak isteyen KalDer Kayseri, yenilenmeyi ve gelişmeyi kendine hedef bilmiş ve bu hedef doğrultusunda ilerlemektedir. KalDer gönüllülerinden alınan güç ile yeniliğe ve gelişime her daim açık olarak devam edecektir. 2014 yılında Temsilcilik olarak Kayseri’de faaliyetlerine başlayan KalDer Kayseri, 2022 yılından itibaren Şube olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Şube olarak ikinci yaşını dolduran KalDer Kayseri 2024 yılının başında kendi ofisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

KalDer Kayseri Şubesi’nin 3. Seçimli Genel Kurul’u, katılımcıların aktif iştirakiyle yapılan verimli bir toplantı olarak kayda geçti. Yeni dönemde şube, üyelerinin beklentilerine ve kalite vizyonuna uygun olarak faaliyetlerini sürdürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir