Güncel, Politika

AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm: “Dadaloğlu’nun Gençleri, Tomarza Bizimdir!”

AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile birlikte Tomarza’da gerçekleşen mitinge katıldı. Mitingde konuşan İl Başkanı Üzüm, ‘Dadaloğlu’nun gençleri, Tomarza bizimdir!’ dedi.
Tomarza’nın yoğun ilgisine maruz kalan AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm’ün konuşması “Dik dur eğilme, Tomarza seninle!” sloganları bölündü. Üzüm, gençlerin tezahüratlarına “Biz her zaman dik durduk Allah’ın izniyle!” cümleleri ile cevap verdi.
Üzüm, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Tomarza kimin dik duruş sahibi olduğunu çok iyi bilir. Tomarza kimin dava adamı olduğunu kimin günün adamı olduğunu çok iyi bilir. İnsanın bir duruşu olur, sağa sola oynamaz. Eğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Bilge Lider Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakını kurmuşsa ve Tomarza’da adayımız Davut Şahin demişse bizlerde ok gibi onun arkasında duracağız. Kimseye meydanı bırakmayacağız. “Ferman padişahın, dağlar bizimdir” diyor Dadaloğlu. Dadaloğlu’nun gençleri, Tomarza bizimdir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir