Güncel, Kültür & Sanat

Sanatçı Ozan Manas, “Kayseri bizim için çok ayrı bir şehir”

KAYSERİ (1HA – ÖZEL) – Çeşitli programlar gerçekleştirmek üzere Kayseri’ye gelen Sanatçı Ozan Manas, “Kayseri’de olmaktan hem ekibim hem de kendi adıma söylemek gerekirse çok memnunuz. Kayseri’nin birçok yerinde de birçok takipçimiz var. Bizi dinliyorlar, şarkılarımızı seviyorlar” dedi.

Sanatçı Ozan Manas bir dizi programa katılmak için Kayseri’ye geldi. Kayseri’de olmaktan çok mutlu olduğunu dile getiren Sanatçı ozan Manas, “Kayseri’de olmaktan hem ekibim hem de kendi adıma söylemek gerekirse çok memnunuz. Çünkü Kayseri’nin misafirperverliği, misafire bakış açısı ve özellikle Kayseri’nin kültürü, lezzeti, buranın havasını solumak ayrı bir şey bizim için” ifadelerini kullandı.

Kayseri’nin insanlarının misafirperver olduğunu söyleyen Sanatçı Manas, “Bizim için Kayseri eğitimin başkenti gibi bir yer. Aynı zamanda spor, tarih, kültür, örf ve adetiyle bir medeniyet. Anadolu’nun saygın şehirlerinden bir tanesi. Ziyaret etmekten de onur ve mutluluk duyuyoruz. Kayseri’nin birçok yerinde de birçok takipçimiz var. Dinliyorlar, bizim şarkılarımızı seviyorlar” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir