Asayiş, Güncel

Uyuşturucu madde suçundan aranan 2 kişi cezaevine gönderildi

Kayseri’de narkotik ve asayiş ekiplerinin dün gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarda 14 şahıs yakalanırken kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 kişi de gerekli işlemlerin ardından cezaevine teslim edildi. Yapılan çalışmalarda toplamda 476,62 gram da uyuşturucu madde ele geçirildi.
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin dün gençlerin yoğun olarak bulunduğu bölgelerde gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar sonucunda;
14 şahıs hakkında işlem başlatılırken aralarından A.K., uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan 21 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası ve H.S.’nin uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçundan 2 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası ile arandıkları tespit edildi. A.K. ve H.S., emniyetteki işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildi.
Ayrıca yapılan arama çalışmalarında 81,04 gram esrar, 29,58 gram metamfetamin, 366 gram skunk, bir adet tabanca, bir adet av tüfeği ve bir adet hassas terazi olmak üzere toplamda 476,62 gram uyuşturucu madde de ele geçirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir