Güncel, Politika

Erhan Özhan, Aday Adaylığını açıkladı

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Erhan Özhan, Bünyan Belediye Başkanı aday adaylığını açıkladı. İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Erhan Özhan, “Ben Bünyanlı hemşerilerimin gözlerine baktığımda, AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi amblemi görmüyorum sadece şerefli ve namuslu Türk milletinin onurlu evlatlarını görüyorum” dedi.

İYİ Parti Kayseri İl Başkanlığı binasında basın açıklaması gerçekleştirildi. Yapılan basın açıklamasında İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Erhan Özhan Bünyan Belediye Başkanı aday adaylığını açıkladı.

Erhan Özhan’a başarılar dileyen İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Tansu Şener; “Büyükşehir belediyemiz grup başkan vekilimiz, önceki dönem iki sene Bünyan ilçe başkanlığını yapmış Sayın Erhan Özhan başkanım 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçiminde Bünyan belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusuna bugün itibariyle başvurmuştur. Kendisine çıktığı yolda başarılar diliyorum ve hayırlı uğurlu olsun temennilerimi iletiyorum” dedi.

Tansu Şener’in konuşmalarının ardından Bünyan belediye başkanlığının hayalini kurduğunu belirten, İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Erhan Özhan; “Yıllardır içimde büyüttüğüm bir heyecan olan memleketim Bünyan için ne yaparım kaygısıyla çok zaman düşündüm ve yıllardır hayalini kurduğumu burada söylemekten çekinmeyeceğim bir iddiayı huzurlarınızda ortaya koymak için burada bulunuyorum. 31 Mart 2024 mahalli idareler seçimlerinde bir şeylerin çok farklı yapılabileceğini göstermek, belediyecilik anlayışına çok farklı bir vizyon getirilebileceğini ortaya koymak, memleket düşüyle ortaya çıkmak için, Bünyan için biz varız diyoruz ve Bünyan belediye başkanlığına aday adayı olduğumu ilan ediyorum” dedi.

Bünyan’a farklı bir belediyecilik anlayışını getireceğini de iddia eden, İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Erhan Özhan; “Kaldırımları yenilemenin yolları yamalamanın dışında bir belediyeciliğin olduğunu göstereceğiz iddiasını şimdiden ortaya koyuyorum. Bizim belediye başkanlığına seçildiğimiz günün gecesi itibariyle Bünyanlı hiçbir hemşerim ertesi sabaha çocuklarının kaygısıyla uyanmayacak. Bünyanlı hiçbir hemşerim anaokulundan üniversite son sınıfa kadar ben çocuğuma ne giydireceğim, ne yedireceğim telaşında ve kaygısında olmayacak. Hani bir partiden aday çıkar partimin bayrağını oraya dikeceğim der hayır Bünyan’ın semalarında Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi ay yıldızlı bayrak var biz seçildiğimizde ay yıldızı dikeceğiz. Ben Bünyanlı hemşerilerimin gözlerine baktığımda, AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi amblemi görmüyorum sadece şerefli ve namuslu Türk milletinin onurlu evlatlarını görüyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir